Walentynki 2013, część 1 – Przedszkole

Dzisiejszy dzień podzieliłyśmy na Walentynki w przedszkolu i Walentynki w domu.

Do tych pierwszych przygotowywałyśmy się od kilku dni, ponieważ panie zaplanowały zajęcia w odpowiednich kolorach dla każdej z grup. Lusi grupa, Bobasy, bawią się dziś kolorem pomarańczowym i każde dziecko miało być ubrane na pomarańczowo. Był to ogromny problem, bo poza rajstopami, Lusia nie posiada w swej szafie nic takiego, a i mama nie przepada za orangem i nie mogła użyczyć córce nawet zwykłego t-shirtu.  W panice i pod osłoną nocy, Mama popełniła sukienkę dla córki. Jak na pierwszą sukienkę spod jej rąk, wyszła całkiem znośnie ;)

Gdy już zmknęłyśmy etap: ‚W co mam się ubjać, Mamo?’, Lusia zapytała: ‚Mamo, zjobimy Bajentynki?’. Cóż, zrobić, gdy dziecko prosi, rodzic staje na głowie by je zadowolić. ;)

Tak się rozpędziłyśmy, że wykonałyśmy ‚Bajentynki’ dla wszystkich Bobasów, a także dla wszystkich pań opiekujących się Lusią w przedszkolu. W sumie 21 serduszek :)

Dziś rano w przedszkolu obdarowałam wszystkich, a Ci, którzy byli nieobecni znajdą walentynkę ode mnie w szatni, gdy tylko pojawią się w przedszkolu.

Adaś też odwiedził przedszkolaki i był odpowiednio ubrany ;) (Adaś preBobas)

Gdy zaczęły się zabawy, Mama zabrała Adasia i poszła do domu przygotowywać drugą część dzisiejszego święta. Ciekawe co mnie czeka…

C.D.N.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Walentynki 2013, część 1 – Przedszkole

  1. ~Kasia pisze:

    Szczęka mi opadła. Cudną sukienkę wyczarowałaś! Bajentynki pierwsza klasa, na pewno wszystkie dzieci się ucieszyły :-)

  2. ~Mama w domu pisze:

    Sukienka rewelacyjna! I wspaniałe Bajentynki wyczarowałaś Lusiu – koledzy i koleżanki z przedszkola z pewnością zachwyceni !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>