Zakończenie roku przedszkolnego 2012/2013

Wydawać by się mogło, że dopiero wczoraj Lusia w kaloszach i z uśmiechem na twarzy szła do przedszkola po raz pierwszy, a właśnie zakończyła pierwszy rok przedszkolnego życia. :D Sami nie wiemy, kiedy to minęło. Cieszymy się, że Lusia uwielbia swoje przedszkole, identyfikuje się z grupą i bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich  zajęciach. Bardzo często opowiada o swoich przedszkolnych przyjaciółkach: Antosi, Mai i Idze oraz pierwszej sympatii, Macieju. :)

Zakończenie roku przedszkolnego odbyło się, w ogrodzie przedszkolnym razem z festynem rodzinnym. Animatorami byli aktorzy Filharmonii Pomysłów, a cała zabawa obejmowała temat ekologii. Adaś, jako przyszły przedszkolak otrzymał zaproszenie na festyn listem poleconym! :)

Lusia z koleżankami przybywa na festyn.

Gdy Lusia śpiewała hymn przedszkola, Adaś oddalił się nieco, by eksplorował plac zabaw :)

Pierwsze spotkanie z piłkarzykami. :)

Bitwa na papierowe kule (gdzieś w tym bałaganie jest cała nasza rodzina) :)

Karuzela łańcuchowa, już kolejny rok z rzędu, bije rekordy popularności. :)

Był też pokaz mody ekologicznej, konkurs budowania eko-wieży, szaleńcze tańce, dmuchany zamek, cymbergaj, piaskownica, wata cukrowa, popcorn, babeczki i obowiązkowo kiełbasa z grilla. ;)

To był fajny przedszkolny rok.

***

Na koniec HICIOR od Mamy!

Od sierpnia wracam do pracy do przedszkola. Na cały etat. Z Adasiem. On będzie w mojej żłobkowo-przedszkolnej grupie przez rok, potem jako 2,5 latek przejdzie do swojej grupy wiekowej, a ja idę dalej z przedszkolakami. I tym sposobem będę z dwójką moich dzieci cały dzień, jednak każdy będzie miał swoje życie (w osobnych salach). Taki układ całkowicie mi odpowiada! :D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>