Konkurs na powitanie wiosny

Wróciliśmy z urodzinowej podróży i od razu zabraliśmy się za tworzenie pracy na konkurs dla przedszkolaków na najciekawszą Marzannę.

Prace szły nam opornie, bo byliśmy bardzo zmęczeni ale udało się i ostatecznie na konkurs zawieźliśmy taką oto Marzannę.

Na topienie Marzanny przybyły dzieci z naszego miasta i gminy ze swoimi paniami przedszkolankami (my przyjechaliśmy z Mamą). Każda grupa przywiozła swoją Marzannę. Było barwnie i wesoło :) Były tańce i śpiewanki.

Każde przedszkole prezentowało swoją Marzannę i piosenkę. My także weszliśmy na scenę z naszą kukłą. Adaś zaśpiewał swoją ulubioną piosenkę „Śnieg pada, śnieg pada…”, a po chwili wyznał do mikrofonu: „Chciałbym jesce powiedzieć, że kocham Mamę”. :D

Lusia nie zdążyła zaśpiewać żadnej piosenki, bo już kolejne przedszkolaki czekały na swoją prezentację. Ta sytuacja (delikatnie mówiąc), zmieniła nastrój Lusi na dramatyczny… :( Dostaliśmy dyplom za udział w konkursie i torbę słodyczy i poszliśmy na plażę pogrzebać w piasku w oczekiwaniu na wyniki konkursu.

Przedszkolaki topiły swoje Marzanny ale Lusia i Adaś nie chcieli rozstawać się ze swoją, więc zapakowaliśmy ją ponownie do samochodu. :)

Gdy już wszystkie kukły (poza naszą), pływały w jeziorze, nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. I wiecie co, WYGRALIŚMY! :D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>