Zamykamy sezon biegowy

W pięknym stylu zamknęliśmy nasz sezon biegowy. 13 czerwca wybraliśmy się na III Charytatywny Piknik Sportowy w Nowym Folwarku koło Wrześni. Każda edycja Pikniku, to pomoc dla niepełnosprawnego dziecka. Tym razem biegaliśmy dla Zosi. Przed wyjazdem Lusia postanowiła narysować coś dla małej bohaterki.

Jako pierwsi wystartowali chłopcy, w wieku 2-3 lat. Adaś, jako jeden z wyższych chłopców stanął z tyłu. Gdy wystartowali, nic nie wskazywało na to, że będzie to walka o podium. Gdy jednak Tata krzyknął do Adasia, aby włączył motor, nasz Trzylatek, dostał ponadprzeciętnej siły i pozostawił konkurencję za plecami.

Adaś zdobył pierwsze w swoim życiu ZŁOTO!

Lusia, wystartowała jako druga, wraz z innymi dziewczynkami w wieku 5-6 lat i przez połowę dystansu była druga, jednak, dziewczynka przed nią przewróciła się, więc Lusia zatrzymała się, aby na nią nie wpaść, co spowodowało, że na mecie Lusia była… 4. (podobno to najgorsze miejsce dla każdego biegacza).

Smutku było sporo, jednak pochwała, za sportowe zachowanie, pomogła na tyle, byśmy mogli dalej uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych dla młodych sportowców. W oczekiwaniu na dekoracje na podium: jedliśmy soczyste owoce, skakaliśmy po dmuchańcach, chłodziliśmy dzieci i dorosłych wodą ze strażackiej sikawki, tańczyliśmy zumbę, rzucaliśmy kaloszem.

Rzut kaloszem to już tradycja :)

Ta radość, jest piękniejsza niż tysiąc medali.

Na pewien czas z powodów zdrowotnych musimy zawiesić nasze wyścigi ale jak już wrócimy na START, to ze zdwojoną siłą :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>